Hakkımızda

Çerez Kulübü

Hakkımızda

Çerez Kulübü 1970 yılında birinci nesli, Hacı kadir ve Summmani kardeşler ile  Ortaköy Kuruyemişçisi adı altında Gazi Caddesi’nde toptan ve perakende olarak kuruyemişçilik sektörüne adımını atmıştır. Böylelikle Ortakoy halkı ilk kuruyemişçisiyle tanışmıştır

1980 yılında Aile şirketimiz kurulmuş ve Gülsan Sanayi Sitesindeki imalathanesinde çalışmalarına devam etmiştir. Şirketimiz, ilerleyen yıllarda istanbul şehrini kapsayan dağıtım ağını genişletmiş ve yayılmıştır.

Bugün:Üretim tesisimiz yılda 3.000 ton kuruyemiş üretimini gerçekleştirmektedir. Cerez kulubu Kuruyemiş ve Gıda, yaptığı yeni yatırımlarla Avrupa Birliği’nden de destek almış, son teknoloji makinelerle kapasitesini yeni yılda 2 katına çıkaracaktır

Cerezkulubu ,yeni ambalaj çalışmalarını tamamlayarak, paketlenmiş  kuruyemişi kaliteli, taze, kavrulduğu ilk günkü tadında üretip tüketicinin beğenisine sunarak, iç pazarda hak ettiği yerini almaktadır. Özbeyoğlu markalı paketlenmiş ürünleri bölgesel olarak Migros, Carrefour, Metro Market gibi ulusal marketlerin raflarında da ve turkiyenin en iyi 150 büyük otelinde yerini almıştır.

Bugün cerezkulubu , BS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi; BS EN ISO 22000:2005 , HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Helal Belgelerine sahip Türkiye ve dünyaya dağıtım kanalları aracılığıyla kendi kalitesini tattırmaktadır.